II RP. 5 złotych 1930 Nike

2 400 PLN
Cena końcowa: 3 800 PLN
Przebicie: + 58 %

Zachowany w dużej mierze połysk menniczy, wyraźne detale. Kolorowa patyna na całej powierzchni. Rzadki i ceniony rocznik.

Parchimowicz 114c

Stan zachowania: 2+ (EF+)
Waga: 17,98 g Ag
Średnica: 33 mm