II RP. 5 złotych 1928 Nike bez znaku NGC AU

500 PLN
Cena końcowa: 950 PLN
Przebicie: + 90 %

Bardzo ładny, świeży egzemplarz. Delikatny połysk menniczy, równomierna patyna.

Parchimowicz 114b

Stan zachowania: NGC AU
Średnica: 33 mm