II RP. 10 złotych 1933 Sobieski NGC MS61

700 PLN
Cena końcowa: 900 PLN
Przebicie: + 29 %

Piękny egzemplarz, intensywny połysk menniczy i wspaniale zachowane detale. Ładna, delikatna patyna. Rzadsza moneta w takim stanie zachowania.

Parchimowicz 121

Stan zachowania: NGC MS61
Średnica: 34 mm