II RP. 10 złotych 1933 Jan III Sobieski NGC MS63

1 200 PLN
Cena końcowa: 2 300 PLN
Przebicie: + 92 %

Bardzo wysoka nota gradingowa. Tylko 11 egzemplarzy zostało ocenionych wyżej przez firmę NGC.

Wspaniale zachowany egzemplarz, intensywny połysk menniczy. Piękna patyna. Bardzo rzadki w takim stanie zachowania.

Fischer OB 020; Parchimowicz 121

Stan zachowania: NGC MS63
Średnica: 34 mm