II RP. 10 złotych 1932 głowa kobiety (ze znakiem) NGC MS64 (2 MAX)

1 000 PLN
Cena końcowa: 2 550 PLN
Przebicie: + 155 %

Druga najwyższa nota gradingowa na świecie.

Z pozoru popularna moneta, jednak rzadka w tak wyszukanym stanie zachowania. Delikatna patyna, mocny połysk menniczy.

Podobny egzemplarz sprzedany na naszej 15 aukcji za prawie 5 tys. złotych.

Parchimowicz 120a; Fischer OB 019

Stan zachowania: NGC MS64 (2 MAX)
Średnica: 34 mm