Rosja, Aleksander lll. Rubel 1886 (А.Г), Petersburg

Cena wywoławcza:
500 PLN
550 PLN
+ 10 %

Aw.: Duża głowa cara w prawo, legenda otokowa.
Rw.: Dwugłowy orzeł rosyjski, u dołu nominał i data 1886

Odmiana z dużą głową cara. Rzadki rocznik sporadycznie pojawiający się w sprzedaży.

Kolorowa patyna na całej powierzchnie. Niewielki ślad po zawieszce.

Bitkin 60

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 19,87 g Ag
Średnica: 35,5 mm