Polska XIX w./Rosja. Rubel 1847 MW, Warszawa NGC MS62 (2 MAX)

Cena wywoławcza:
3 500 PLN
3 500 PLN

Aw.: Dwugłowy orzeł rosyjski pod carską koroną z małą tarczą z orłem polskim na skrzydle. W środku duża tarcza ze św. Jerzym. U dołu litery M-W
Rw.: W wieńcu z liści laurowych i dębowych napis.

Odmiana z prostym ogonem orła.

Druga najwyższa nota gradingowa na świecie.

Piękny blask menniczy, praktycznie nienaruszone detale. Delikatna patyna. Jeden z najpiękniejszych egzemplarzy z jakimi mieliśmy do czynienia.

Polecamy do najlepszych kolekcji.

Kopicki 9581 (R); Bitkin 428; Plage 439; Berezowski 7.50 zł

Stan zachowania: NGC MS62 (2 MAX)
Średnica: 35,8 mm