Polska XlX w./Rosja. 20 kopiejek = 40 groszy 1850 MW, Warszawa NGC MS64 (MAX)

Cena wywoławcza:
4 000 PLN
7 000 PLN
+ 75 %

Rw.: W wieńcu z liści laurowych i dębowych nominał i data 1850

Odmiana z podwójną wstążką wieńca bez jagódki i żołędzia po bokach.

Najwyższa nota gradingowa na świecie. IDEALNY!

Dość rygorystyczna nota, ponieważ moneta zasługuje minimum na dopisek PROOF LIKE, wyśmienicie zachowana moneta o prezencji lustrzanki.

Najpiękniejszy egzemplarz z tego rocznika, jaki mieliśmy w ofercie. Duża rzadkość w tak wyszukanym stanie zachowania.

Polecamy do najlepszych zbiorów.

Berezowski 2 zł ; Plage 397; Bitkin 1263

Stan zachowania: NGC MS64 (MAX)
Średnica: 22.5 mm