Księstwo oświęcimsko-zatorskie. Maria Teresa. 30 krajcarów (dwuzłotówka) 1775, Wiedeń

500 PLN
Cena końcowa: 525 PLN
Przebicie: + 5 %

Delikatne przetarcie najwyższych elementów reliefu. Dużo połysku w tle, delikatna patyna. Ładny egzemplarz.

Kopicki 9201 (R2); Plage 8

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 9,18 g Ag
Średnica: 30 mm