Bolesław IV Kędzierzawy (1146-1173). Denar 1146-1157 NGC MS61

700 PLN
Cena końcowa: 1 000 PLN
Przebicie: + 43 %

Aw.: Książę z mieczem trzymanym poziomo siedzący na tronie na wprost
Rw.: Głowa w prostokątnej ramce

Pięknie zachowana i ładnie wybita moneta. Połysk, delikatna patyna.

Dość surowa ocena gradingowa.

Kopicki 55 (R2)

Stan zachowania: NGC MS61
Średnica: 16 mm