Bolesław lll Krzywousty. Denar NGC MS63 (MAX)

1 000 PLN
Cena końcowa: 1 750 PLN
Przebicie: + 75 %

Aw.: Rycerz przebijający włócznią smoka.
Rw.: Krzyż, w polach duże i małe kulki.

Najwyższa nota gradingowa na świecie.

Pięknie wybity i zachowany egzemplarz. Delikatna patyna podkreślająca nieruszone detale.

Najpiękniejszy egzemplarz dostępny w sprzedaży aukcyjnej. Polecamy.

Kopicki 44 (R2)

Stan zachowania: NGC MS63 (MAX)
Średnica: 13 mm