Władysław Herman. Denar, Kraków lub Płock

Cena wywoławcza:
600 PLN
1 500 PLN
+ 150 %

Aw.: Głowa w lewo.
Rw.: Budowla z trzema wieżami.

Złotawa patyna, delikatny połysk. Bardzo ładnie wybity egzemplarz.

Rzadszy w takim stanie zachowania.

Kopicki 32 (R1)

Stan zachowania: 1-/2+ (UNC-/EF+)
Waga: 0,71 g Ag
Średnica: 15 mm;