Oskar I (1844-1859). 2 skilling 1854, Sztokholm

Cena wywoławcza::
70 pln
100 pln
43 %

Aw.: Głowa władcy w prawo
W otoku napis: OSKAR SVERIGES NORR GOTH O VEND KONUNG

Rw.:  W wieńcu z liści dębu napis: 2 SKILLING BANCO, pod napisem dwie skrzyżowane strzały i data 1854

Uszkodzone krawędzie.

A. – 86

Stan zachowania: 3- (VF-)
Waga: 18,69 g Cu
Średnica: 33,5 mm