Gustaw II Adolf (1611-1632) 1 öre 16Z6 Säter

Aukcja 22 - Wielka Kolekcja Szwecji i Polski ( 27 Października 2019 )

1 000 PLN
Cena końcowa: 1 100 PLN
Przebicie: + 10 %

Aw. Trzy korony i inicjały G A R poniżej rok 16Z6

Rw. Dwie skrzyżowane strzały, u góry korona, po bokach nominał 1-ÖR

Bardzo ładny egzemplarz. Zielonkawa patyna.

A. – 126

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 29,50 g Cu
Średnica: 27x30 mm