Gustaw II Adolf (1611-1632) Zestaw 3 szt. Półtorak 1623/1624/1624 Ryga

Aukcja 22 - Wielka Kolekcja Szwecji i Polski ( 27 Października 2019 )

40 PLN
Cena końcowa: 50 PLN
Przebicie: + 25 %

Patyna, resztki połysku.

Apos. 11 i 12

Stan zachowania: 3- (VF-)