Gustaw II Adolf (1611-1632) 1 öre 1618 Sztokholm

Aukcja 22 - Wielka Kolekcja Szwecji i Polski ( 27 Października 2019 )

250 PLN
Cena końcowa: 270 PLN
Przebicie: + 8 %

Aw. W obwódce perełkowej Snop Wazów, inicjały G – A – R
W otoku napis: REGIS SVECIÆ 1618

Rw. W obwódce perełkowej gryf w lewo.
W otoku napis: MONETA NOVA 1 ÖR

Rzadszy rocznik.

Patyna.

A. – 71

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 1,26g Ag
Średnica: 21 mm