Średniowiecze. Karol Knutsson (1448-1457) Ortug. Söderköping XIV w.

500 PLN
( Niedziela, 27 Października, 09:00:00 )

Aw.:  Długi krzyż, wewnątrz tarcza herbowa z ukoronowaną literą A.
Napis: KAR OLV SRE XSE

Rw.: Długi krzyż, wewnątrz tarcza herbowa z trzema koronami.
Napis: MUN ETA ABO ENS

Niewielkie niedobicie. Patyna. Rzadka moneta nawet w tym stanie zachowania.

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 1,25 g Ag
Średnica: 21 mm