Średniowiecze. Karol Knutsson (1448-1457) Ortug. Söderköping XIV w.

400 PLN
( Niedziela, 27 Października, 09:00:00 )

Aw.: Tarcza herbowa z literą S,  obwódka perełkowa.
Napis: KARO LVS REX SVE

Rw.: Tarcza herbowa z trzema koronami.
Napis: MON ETA CVE CIA

Ciemna patyna. Czytelny egzemplarz.

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 1,12 g Ag
Średnica: 19,5-20,5 mm