Średniowiecze. GOTLANDIA – VISBY (1330-1390) Ortug. Visby XI w.

Aukcja 22 - Wielka Kolekcja Szwecji i Polski ( 27 Października 2019 )

Cena wywoławcza:
200 PLN
220 PLN
+ 10 %

Aw.: Tarcza herbowa, wkoło napis

Rw: Baranek Boży z chorągwią w lewo i napis

Miejscowe niedobicie. Patyna. Rzadsza moneta.

Stan zachowania: 3- (VF-)
Waga: 1,27 g Ag
Średnica: 18-18,5 mm