Średniowiecze. GOTLANDIA – VISBY (1330-1390) Ortug. Visby XI w.

300 PLN
( Niedziela, 27 Października, 09:00:00 )

Aw.: Tarcza herbowa, wkoło napis

Rw.: Baranek Boży z chorągwią w lewo i napis

Miejscowe niedobicie. Patyna. Rzadsza moneta.

Stan zachowania: 3- (VF-)
Waga: 1,37 g Ag
Średnica: 17-18 mm