Średniowiecze. AE Thelred II, XI w.

1 500 PLN
( Niedziela, 27 Października, 09:00:00 )

Aw.: Popiersie w lewo, w koło napis: EOIEIIDE

Rw.: Długi, dwunitkowy krzyż, między ramionami rąby wypełnione kropkami, zakończone trzema kropkami

Rzadka moneta. Czytelny egzemplarz. Patyna.

1989 Aukcja Ahl. Nr 39 poz. 34

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 1,08 g Ag
Średnica: 18 mm