USA. 10 dolarów 1874 CC, Carson City

Aukcja 20 - sesja III ( 17 Czerwca 2019 )

3 200 PLN
Cena końcowa: 3 600 PLN
Przebicie: + 13 %

Rzadsza moneta - nakład 16,767 sztuk.

Przetarcia najwyższych elementów reliefu.

Friedberg 161

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 16,44 g Au .900