Czechy. Hus-talar XVIII wiek

Aukcja 20 - sesja III ( 17 Czerwca 2019 )

250 PLN
Cena końcowa: 725 PLN
Przebicie: + 190 %

Medal (odlewany) na pamiątkę śmierci na stosie Jana Husa w Konstancji w 1415 roku.

Bardzo dobry stan zachowania. Patyna.

Stan zachowania: 2-/3+ (EF-/VF+)
Waga: 21,87 g Ag
Średnica: 41 mm