Belgia. Leopold II. PRÓBA miedź 5 franków 1880

Aukcja 20 - sesja III ( 17 Czerwca 2019 )

200 PLN
Cena końcowa: 510 PLN
Przebicie: + 155 %

50-lecie królestwa Belgii.
Ładnie zachowana, rzadsza moneta. Połysk, brązowa patyna.

KM M8, ale miedź

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 25,19 g Cu