Belgia. Leopold II. 5 franków 1880

Aukcja 20 - sesja III ( 17 Czerwca 2019 )

180 PLN
Cena końcowa: 480 PLN
Przebicie: + 167 %

50-lecie królestwa Belgii.
Patyna, resztki połysku. Rzadsza moneta.

KM M8

Stan zachowania: 3/3+ (VF/VF+)
Waga: 24,90 g Ag