Belgia. 5 franków 1851, Bruksela

Aukcja 20 - sesja III ( 17 Czerwca 2019 )

Cena wywoławcza:
50 PLN
85 PLN
+ 70 %

Delikatny połysk w tle, patyna.

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 24,90 g Ag