Austria, Salzburg. 1/2 talara (półtalar) 1694

Aukcja 20 - sesja III ( 17 Czerwca 2019 )

350 PLN
Cena końcowa: 635 PLN
Przebicie: + 81 %

Wiekowa patyna, wyraźne detale. Piękna prezencja monety.

Stan zachowania: 2/2+ (EF/EF+)
Waga: 14,54 g Ag