Austria, Salzburg. Hieronim Józef Franciszek. (1772-1803). Talar 1778, Salzburg

Aukcja 20 - sesja III ( 17 Czerwca 2019 )

700 PLN
Cena końcowa: 720 PLN
Przebicie: + 3 %

Pięknie zachowana moneta. Wiekowa patyna podkreślająca detale, połysk. Rzadkie w takim stanie zachowania.

Davenport 1263

Stan zachowania: 2+ (EF+)
Waga: 27,93 g Ag