Austria, Salzburg. Paris Graf Lodron (1619-1653). Talar 1621

Aukcja 20 - sesja III ( 17 Czerwca 2019 )

500 PLN
Cena końcowa: 600 PLN
Przebicie: + 20 %

Aw.: Tarcze herbowe i napis wokół
Rw: Święty Rupert siedzący na tronie i napis wokół

Zachowany połysk menniczy, minimalne przetarcia. Bardzo ładny talar.

Davenport 3497

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 27,75 g Ag