Austria. Ołomuniec biskupstwo. Wolfgang Schrattenbach (1711-1738). Talar 1716, Kromieryż

Aukcja 20 - sesja III ( 17 Czerwca 2019 )

700 PLN
Cena końcowa: 1 500 PLN
Przebicie: + 114 %

Delikatny połysk w tle, dobre detale. Przetarcia, zapiłowanie na godzinie 12. Ładny, rzadszy talar.

Davenport 1216

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 28,20 g Ag