Austria. 1/4 krajcara do 3 krajcarów 1851, zestaw 5 sztuk

Aukcja 20 - sesja III ( 17 Czerwca 2019 )

60 PLN
Cena końcowa: 75 PLN
Przebicie: + 25 %

Ładne egzemplarze, patyna.

Stan zachowania: 2/3 (EF/VF)
Waga: Cu