Austria. 1 krajcar do 6 krajcarów 1800-1812, zestaw 4 sztuk

Aukcja 20 - sesja III ( 17 Czerwca 2019 )

40 PLN
Cena końcowa: 85 PLN
Przebicie: + 113 %

Różne daty i nominały.
Patyna.

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: Cu