Chiny. Yunnan. 1 Dolar bez daty (1908) NGC AU - RZADKOŚĆ

Aukcja 20 - sesja III ( 17 Czerwca 2019 )

4 000 PLN
Cena końcowa: 6 500 PLN
Przebicie: + 63 %

Niezmiernie rzadka moneta sporadycznie pojawiąjąca się w handlu, zwłaszcza po gradingu.

Ładnie zachowany egzemplarz, połysk menniczy i piękna, kolorowa patyna.

Krause 254

Stan zachowania: NGC AU