Austria. Rudolf II. (1576-1612). 1/4 talara 1611, Kutna Hora

Aukcja 20 - sesja III ( 17 Czerwca 2019 )

200 PLN
Cena końcowa: 14 000 PLN
Przebicie: + 6900 %

Delikatny połysk w tle, patyna. Rzadsza moneta.

Halacka 375

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 7,13 g Ag