Chiny, Kirin. Dolar b.d. (1901) PCGS AU53

Aukcja 20 - sesja III ( 17 Czerwca 2019 )

4 000 PLN
Cena końcowa: 22 000 PLN
Przebicie: + 450 %

Odmiana z odwróconą literą S na awersie.

Bardzo rzadka moneta sporadycznie pojawiająca się w sprzedaży aukcyjnej, zwłaszcza w takim stanie zachowania. Połysk, piękna kolorowa patyna. Polecamy.

Krause Y 183a.1; LM 536

Stan zachowania: PCGS AU53