Chiny, Chihli. Dolar Yr. 24 (1898) PCGS AU58+

Aukcja 20 - sesja III ( 17 Czerwca 2019 )

3 000 PLN
Cena końcowa: 29 500 PLN
Przebicie: + 883 %

Wspaniale zachowany egzemplarz, zachowany połysk menniczy. Piękna kolorowa patyna. Bardzo rzadka i poszukiwana moneta zwłaszcza w takim stanie zachowania. Polecamy.

Krause Y 65.2; LM 449

Stan zachowania: PCGS AU58+