Chiny, Chihli. Dolar Yr. 24 (1898) PCGS AU58+

3 000 PLN
( Poniedziałek, 17 Czerwca, 17:00:00 )

Wspaniale zachowany egzemplarz, zachowany połysk menniczy. Piękna kolorowa patyna. Bardzo rzadka i poszukiwana moneta zwłaszcza w takim stanie zachowania. Polecamy.

Krause Y 65.2; LM 449

Stan zachowania: PCGS AU58+