Austria. Franciszek I. Talar 1824, Nagybanya

Aukcja 20 - sesja III ( 17 Czerwca 2019 )

150 PLN
Cena końcowa: 370 PLN
Przebicie: + 147 %

Delikatny połysk w tle, patyna.

Davenport 7

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 28,03 g Ag