Austria. Józef I. Talar 1707, Hall NGC AU58

Aukcja 20 - sesja III ( 17 Czerwca 2019 )

1 000 PLN
Cena końcowa: 1 900 PLN
Przebicie: + 90 %

Aw: Popiersie w prawo, wokoło napis
Rw: Dwugłowy Orzeł pod koroną, wokoło napis

Kolorowa patyna podkreślająca detale, mocny połysk menniczy. Wspaniała prezencja.

Davenport 1018; Herinek 130

Stan zachowania: NGC AU58