Austria. Rudolf II. Talar 1607, Hall PCGS AU55 (MAX)

Aukcja 20 - sesja III ( 17 Czerwca 2019 )

600 PLN
Cena końcowa: 1 400 PLN
Przebicie: + 133 %

Aw.: Popiersie w prawo,  napis wokoło
Rw.: Wielopolowa tarcza herbowa, napis wokoło

Najwyższa nota gradingowa na świecie.
Pięknie zachowana moneta. Kolorowa patyna zachodząca od rantu. Połysk. Świetna prezencja.

Davenport 3005; KM-37.1

Stan zachowania: PCGS AU55 (MAX)