PRL. 5 złotych 1975 mosiądz NGC MS67 (MAX)

Cena wywoławcza:
90 PLN
170 PLN
+ 89 %

Idealnie zachowana moneta. Intensywny połysk menniczy, kolorowa patyna.
Najwyższa nota gradingowa na świecie.

Fischer OB 046

Stan zachowania: NGC MS67 (MAX)