PRL. 10 złotych 1965 Nike NGC MS66 (2 MAX)

Cena wywoławcza:
80 PLN
160 PLN
+ 100 %

Druga najwyższa nota gradingowa na świecie.
Piękny, menniczy egzemplarz. Połysk, ładna patyna. Wysoki grading.

Fischer OB 053

Stan zachowania: NGC MS66 (2 MAX)