PRL. 500 złotych 1987, zestaw 5 sztuk

Cena wywoławcza:
180 PLN
240 PLN
+ 33 %

Pięknie zachowane egzemplarze w oryginalnych pudełkach NBP.
Delikatny nalot, patyna.

Stan zachowania: L/L- (Proof/Proof-)