PRL. 500 złotych 1986-1988, dyscypliny sportowe, zestaw 5 sztuk

200 PLN
Cena końcowa: 240 PLN
Przebicie: + 20 %

Pięknie zachowane monety. Patyna. Na monecie ME w piłce nożnej delikatny nalot.

Stan zachowania: L/L- (Proof/Proof-)
Waga: 5 x 16,5 g Ag .750