PRL. 1000-10.000 złotych 1983-1987 Jan Paweł II, zestaw 4 monet

200 PLN
Cena końcowa: 210 PLN
Przebicie: + 5 %

Patyna, połysk.

Stan zachowania: L/L- (Proof/Proof-)