PRL. 5.000 złotych 1989, zestaw 6 sztuk

Cena wywoławcza:
300 PLN
320 PLN
+ 7 %

Monety w menniczym stanie zachowania w oryginalnych pudełkach NBP. Delikatna patyna.

Stan zachowania: L (Proof)
Waga: 6 x 16,5 g Ag .750