PRL. 10 000 złotych 1989 Jan Paweł II, pastorał

250 PLN
Cena końcowa: 420 PLN
Przebicie: + 68 %

Piękny, menniczy egzemplarz. Delikatna patyna. Rzadsza moneta.

Fischer K 068

Stan zachowania: L (Proof)
Waga: 31,1 g Ag .999