Medal Zofia Potocka z Branickich 1867

500 PLN
Cena końcowa: 525 PLN
Przebicie: + 5 %

Aw.: Popiersie Zofii Potockiej w lewo. W otoku: GDZIE NIEDOLA LUB DOBRA BLIŹNICH TAM JEJ SERCE I RĘKA
Rw: W wieńcu dębowym napis: ZOFII Z HRABIÓW BRANICKICH HRABINIE POTOCKIEJ
W otoku: WDZIĘCZNI KRAKOWIANIE D. 1. SIERPNIA 1867 ROKU. Pod wieńcem herb miasta Płock.

Sygnowany C. RADNITZKY wybity w 1867 r. nakładem gminy Kraków

Rzadki medal w pięknym stanie zachowania.

H.-Czapski 3996 (srebro)

Stan zachowania: 1 (UNC)
Waga: 72,40 g miedz
Średnica: 52,2 mm