Polska XIX wiek. Medal Józef de Köhler 1854 r.

350 PLN
Cena końcowa: 350 PLN

Aw.: Głowa w prawo, poniżej, poniżej sygnatura.
Rw.: Pod herbem Köhlera napis poziomy w 11 wierszach i data 1854 otoczone wieńcem

Wyśmienicie zachowany medal. Równomierna patyna.

H-Czapski 3908 (R)

Stan zachowania: 1/1- (UNC/UNC-)
Waga: 99,76 g brąz
Średnica: 60 mm