Polska. Medal 1840 August Ferdynand Wolff

200 PLN
Cena końcowa: 220 PLN
Przebicie: + 10 %

Aw.: Popiersie w lewo.
W otoku: AUGUSTUS FERDINANDUS A WOLFF SUMMIS CARUS ET IMIS
Rw.: Napis poziomy VIRO DE ARTE MEDICA PER POLONIAM.., u dołu data D.VIII JULII MDCCCXL

Medal autorstwa F. Hoecknera poświęcony sławnemu lekarzowi z 1840 roku.

Pięknie zachowany medal. Brązowa patyna.

H-Czapski 4058 (R)

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 64 g brąz
Średnica: 53,5 mm