Polska. Powstanie Listopadowe. Medal z 1831 r.

500 PLN
Cena końcowa: 650 PLN
Przebicie: + 30 %

Aw.: Orzeł ze sztandarem polsko-litewskim powyżej napis: FATA ASPERA VINCES, na dole 7 SEPTEMBRE 1831
Rw.: Urna na pomniku z nazwiskami dowódców poległych w obronie Warszawy: SOWINSKI /KICKI / KAMINSKI / ZYMIRSKI / MYCIELSKI / SKARSZEWSKI/PARIS 1831

Medal sygnowany Jeana Rouvet. wybity przez Polski Komitet Emigracyjny w Paryżu.

Bardzo ładnie zachowany egzemplarz. Patyna.

H-Czapski 3830

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 39,00 g brąz
Średnica: 46 mm